1. Serwis ma wyłącznie charakter hobbistyczny.
  2. Serwis nie świadczy żadnych usług komercyjnych.
  3. Serwis umieszczony jest na darmowym serwerze KRU.pl, którego regulamin widoczny jest pod adresem: www.kru.pl
  4. Autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności treść stron zewnętrznych, do których prowadzą linki i odnośniki umieszczone w tym serwisie.
  5. Autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności za reklamy wyświetlane w serwisie, których administratorem jest właściciel darmowego hostingu KRU.pl
  6. Wszelkie prawa do materiałów zamieszczonych na stronie podlegają ustawie o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Materiały dostępne na stronie mogą być wykorzystywane jedynie do celów prywatnych bez prawa do dalszego rozpowszechniania.
  7. Strona nie zbiera ani nie przetwarza żadnych danych osobowych.
  8. Tłumaczenia strony na język włoski i angielski zostały wykonane z pomocą automatycznych narzędzi do tłumaczenia, dlatego mogą zawierać błędy lub mogą być częściowo niezrozumiałe.
  9. Na stronie wykorzystywane są moduły HTML/JavaScript udostępnione przez inne serwisy internetowe (m.in.: pogoda, wyszukiwarka obiektów), regulaminy tych usług widoczne są na stronach serwisów, które świadczą te usługi.
  10. Wszelkie uwagi do funkcjonowania strony, prezentacji i wiarygodności danych, czy stwierdzonych nieprawidłowościach, prosimy kierować pocztą elektroniczną na adres: pprzemysl@gmail.com.